Lot's Lunchroom / Amsterdam

Rijnstraat 36 Amsterdam 1078 RG
+31207737293
€€€€
Opening Hours
Sun, Mon, Tue, Wed, Thu, Fri, Sat 09:00 - 18:00
Description

Lot's is een huiskamer waar de gasten in een gezellige sfeer kunnen genieten van huisgemaakte belegde broodjes, salades, soepjes en taartjes van de allerhoogste kwaliteit. Brood belegd met vleeswaren en kaas dat zich onderscheidt door hun duurzame herkomst en authentieke lekkere smaak. Koffie en thee om weer ouderwets van te kunnen genieten. Van maandagavond tot en met vrijdagavond wordt er tussen 17.00 & 20.00 uur een verse, kwalitatieve dagschotel geserveerd voor €10,00.

from official Facebook page
average 31 votes
2.3
Tips from the Net @ Lot's Lunchroom
Iole Aufiero it
Posto accogliente e curato..ma poca scelta per colazione GooglePlace - January 2017
Tijs Breuer en
Sitting outside sipping your coffee with a blanket around your legs. It's possible here. Foursquare - October 2014
Onno Knoppert nl
Knapperig brood, verse ingrediënten, heerlijke koffie en Service met een Smile!! Foursquare - March 2014